Duze zdjecie

Płyn ujędrniający do ciała


Cena: 40 zł

Dostępność:


NIEDOSTĘPNY
Pojemność: - 250 ml
Opakowanie: - butelka apteczna z ciemnego szkła.
Skład: Ziele tasznika, alkohol

 

Preparat został przygotowany według starej receptury ze świeżych ziół dziko rosnących w lesie, ręcznie zbieranych, nie poddawanych obróbce.


Płyn mocno ujędrnia, napina i regeneruje skórę całego ciała. Przy intensywnej i cierpliwej kuracji ustępują nawet silne zwiotczenia i brak jędrności, a także objawy cellulitu. Stan, wygląd i koloryt skóry ulega zdecydowanej poprawie.


Można stosować go w różnym wieku i przy różnej kondycji skóry, od lekkiego braku jędrności po zaawansowane zwiotczenia. Płyn działa nie tylko zewnętrznie, ale (przenikając przez skórę) wzmacnia również mięśnie. Można stosować go przed planowaną ciążą w celu wzmocnienia mięśni i skóry, a wcierany po porodzie pomaga skórze szybciej się zregenerować i ujędrnić.


Warunkiem udanej kuracji jest systematyczność i cierpliwość, a nagrodą efekty widoczne już w trzecim tygodniu stosowania. W miarę stosowania preparatu skóra staje się bardziej napięta i jędrna, a także bardzo się wygładza.
Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząsnąć. Niewielką ilość płynu należy intensywnie wcierać raz dziennie w całe ciało, lub miejsca które chcemy ujędrnić. W celu zintensyfikowania działania preparatu zaleca się wtarcie go 2 rzazy dziennie, rano i wieczorem, zaś przy silnych zwiotczeniach skóry można wcierać go kilka razy dziennie. Przed wtarciem można zastosować masaż skóry np. miękką szczotką, to zapewni lepsze ukrwienie skóry i wchłanianie składników. Lekki ziołowy zapach preparatu szybko się ulatnia, więc nie ma potrzeby spłukiwania go z ciała. W przypadku wystąpienia objawów ściągnięcia czy suchej skóry należy posmarować ją naturalnym olejem np. oliwą z oliwek dobrej jakości, ale dopiero po upływie 30 minut od wtarcia preparatu.

Gdy osiągnęło się zadowalające wyniki i stan skóry uległ zdecydowanej poprawie, wówczas dobrze jest stosować płyn profilaktycznie 1 – 2 razy na tydzień.


Oprócz właściwości kosmetycznych płyn posada silne właściwości lecznicze, mogące pomóc w przypadku dolegliwości dotyczących mięśni szkieletowych np. zanik mięśni, stwardnienie rozsiane, jest również pomocny w przepuklinach, hemoroidach, wpadaniu macicy i odbytu. Jeżeli chcesz użyć płynu do celów leczniczych, skontaktuj się z nami (mailowo lub telefonicznie).


Przeciwwskazania: indywidualna wrażliwość na poszczególne składniki.


Spis wszystkich dostępnych produktów w sklepie - sprawdź tutaj

"W lesie jodłowym - pracować, w brzozowym - bawić się, w cedrowym - modlić się do Boga" - Przysłowie Syberyjskie