Duze zdjecie

Książki z serii "Anastazja"


Cena: 29 zł

Dostępność:


Autor: Władimir Megre
Okładka: miękka
Język: polski
CENA PODANA ZA JEDNĄ SZTUKĘ (TOM)


Książki ze znanej na całym świecie serii „Dzwoniące Cedry Rosji”. Od czasu pierwszego wydania z 1996 roku, nadal cieszy się niesłabnącą popularnością, na jej podstawie stworzono spektakle teatralne i filmy, nagrano setki pięknych pieśni i namalowano wiele obrazów.. Idee zawarte w tych książkach są realizowane przez ludzi na całym świecie, tworzone są wspólnoty, stowarzyszenia, fundacje, organizacje. Dzięki marzeniom Anastazji w Rosji i wielu innych krajach powstały setki Rodowych Wiosek, w których mieszkają dziesiątki tysięcy szczęśliwych rodzin.

Pradawna wiedza i czyste, jasne przesłanie od Anastazji, inspirują wielu ludzi do twórczego działania. Na chwilę obecną wydano 10 tomów. Nie ma tomu nr. 9 ,  jego rolę spełnia tom 8.2 , po którym następny w kolejności jest tom 10 ("Anasta").

Tom pierwszy - Anastazja
Tom drugi - Dzwoniące Cedry
Tom trzeci - Przestrzeń Miłości
Tom czwarty - Stworzenie
Tom piąty - Kim jesteśmy?
Tom szósty - Księga Rodu
Tom siódmy - Energia życia
Tom ósmy - Nowa Cywilizacja
Tom ósmy/2 - Rytuały Miłości
Tom dziesiąty - Anasta
Spis wszystkich dostępnych produktów w sklepie - sprawdź tutaj

"Cedr lubi cień, ale od najmłodszych lat nie boi się otwartego słońca. Dobrze rośnie na glinie piaszczystej i supiesi [mieszanka piasku i gliny 10:1], na wilgotnych glebach, a nawet terenach zalewowych. Jest odporny na mrozy do 50 stopni."